Biuro rachunkowe Kraków

Zdjęcie biura rachunkowego Kraków

Biuro rachunkowe Cracow Union Sp. z o.o. działa na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i doradczą firm. Naszymi głównymi odbiorcami są małe i średnie firmy. Zapraszamy do współpracy także nowo powstające podmioty. Naszemu biuru rachunkowemu zaufało już kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych - począwszy od małych, jednoosobowych firm - po podmioty zatrudniające kilkadziesiąt osób.

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami odbywała się w życzliwej, przyjaznej, niemal rodzinnej atmosferze oraz w przeświadczeniu, że zawsze mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów.

W codziennej pracy szczególnie bliskie nam są wartości chrześcijańskie oraz związana z nimi etyka biznesu. Należymy do Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”.

Wybierając nasze biuro rachunkowe, możecie Państwo skupić się na rozwijaniu firmy, a my w tym czasie zajmiemy się Waszą księgowością.

Co zapewniamy naszym Klientom?

Najwyższy poziom usług

Wszystkie nasze usługi świadczymy rzetelnie, starannie i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta. Chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy - przygotujemy Twojej firmie strategię rozwoju, plan marketingowy, działania reklamowe - ulotki, foldery, strony internetowe. Stale inwestujemy w poprawę jakości naszych usług, dlatego poszerza się grono zadowolonych Klientów.

Redukcję kosztów

Powierzając nam obsługę swojej firmy oszczędzasz czas i pieniądze - nie musisz myśleć o kosztownym sprzęcie komputerowym, oprogramowaniu, urlopach, zastępstwach dla swoich księgowych. Powierzone nam zadania realizujemy sprawnie i szybko. Kilkunastoletnia już obecność na rynku usług księgowych i doradczych zaowocowała nabyciem dużego doświadczenia, jak i pozwoliła nam na zaproponowanie atrakcyjnych cen bez obniżenia jakości oferowanych usług.

Nowoczesność

Biuro rachunkowe Cracow Union jest nowoczesną firmą stale dostosowującą się do wymagań Klientów. Dzięki wykorzystaniu internetu oraz najnowszych rozwiązań w dziedzinie oprogramowania księgowego, minimalizujemy niedogodności związane z osobistymi wizytami w biurze rachunkowym. Kładziemy nacisk na komfort współpracy oraz przejrzystość i bezpieczeństwo usług. Nasz system informatyczny stanowi bezpieczne zaplecze do komunikacji i wymiany dokumentów pomiędzy naszymi pracownikami, a Klientem.

Grono specjalistów

Naszym Klientom proponujemy pełen profesjonalizm w świadczeniu usług. Zapewnia go zespół specjalistów z następujących dziedzin: księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, inwestycyjnej. Nasi pracownicy to osoby o najwyższych kompetencjach oraz szerokim doświadczeniu i wysokich umiejętnościach interpersonalnych. Dbamy, aby osoby pracujące w naszym biurze na bieżąco poznawały przepisy z zakresu finansów, rachunkowości i prawa.

Najwyższy poziom zaufania

Wzajemne relacje z naszymi partnerami biznesowymi opierają się na zasadach zaufania, uczciwości i odpowiedzialności. Cechuje nas stosowanie wysokich standardów etycznych. Biuro Cracow Union stale się rozwija, ponieważ nasi zadowoleni Klienci polecają nas następnym Klientom.

Prowadzenie rachunkowości

Proponujemy Państwu prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, zgodnie z wymogami polskiego prawa.