Doradztwo kredytowe

CRACOW UNION jest firmą, która stawia sobie za cel kompleksową obsługę Klienta w zakresie outsourcingu finansowo – księgowego.

Jednym z filarów działalności spółki jest dostarczanie aktualnych informacji na szeroko rozumianym rynku finansowania nieruchomości, ułatwiających znalezienie jak najbardziej optymalnej oferty kredytowej.

Firma bazując na swoim potencjale i zdobytej renomie na rynku finansowo – księgowym przygotowana jest także do doradztwa w zakresie kredytów komercyjnych, gospodarczych, samochodowych oraz gotówkowych bez konkretnego celu przeznaczenia.

Spółka CRACOW UNION posiada wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w kredytowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych oraz współpracuje z Partnerami Biznesowymi, którzy posiadają ugruntowaną pozycję na rynku. Głównym działaniem naszej Spółki, w zakresie finansów Klienta jest dostarczenie nowych i jak najbardziej korzystnych ofert kredytowych, jakie świadczą banki.

Dzięki szczegółowej znajomości oferty banków jesteśmy w stanie dobrać najbardziej odpowiedni kredyt (korzystne oprocentowanie oraz opłaty związane z uzyskaniem kredytu), dzięki któremu oszczędzają Państwo swoje pieniądze. Opierając swą wiedzę na wieloletnim doświadczeniu, znajomości branży i rynku, jak również dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz współpracując z Partnerami Biznesowymi, gwarantujemy naszym Klientom sprawną, kompleksową i profesjonalną obsługę. Nasze możliwości oraz umiejętności wraz ze zdobywanym przez lata doświadczeniem gwarantują, że nasze usługi spełniają najwyższe wymagania każdego Klienta. Nasze usługi, są korzystną alternatywą w stosunku do oferty innych firm, dzięki którym są częściej wybierane.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, gdzie będziecie mogli Państwo bezpośrednio zapoznać się z warunkami udzielania kredytów oraz porozmawiać w sprawie wyboru najbardziej optymalnej oferty jaką proponują banki.