Doradztwo

Doradca omawiający problem

Cracow Union to firma proponująca szeroki zakres usług doradczych dla biznesu. W naszej ofercie znajduje się szeroko rozumiane poradnictwo kredytowe oraz prawne. Świadczymy też kompleksowe wsparcie dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą.

Nasi pracownicy doradzą Państwu, jak krok po kroku sprawnie przejść przez proces zakładania firmy. Pomogą też w przygotowaniu dokumentów i spełnieniu wymaganych formalności w urzędach.

Pomagamy także w doborze najbardziej optymalnej oferty kredytowej na rynku. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel przeanalizuje Państwa potrzeby i przygotuje najkorzystniejszą strategię kredytową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Cracow Union oferuje kompleksową opiekę i doradztwo prawne. Nasze usługi obejmują m.in. porady prawne, sporządzanie pism i opinii, a także prowadzenie stałej obsługi prawnej podmiotu.

Usługi doradcze

Doradzto kredytowe

Jednym z filarów działalności spółki jest dostarczanie aktualnych informacji na szeroko rozumianym rynku finansowania nieruchomości, ułatwiających znalezienie jak najbardziej optymalnej oferty kredytowej.

Czytaj dalej

Doradztwo prawne

Wspieramy naszych partnerów zarówno w czasie codziennych standardowych działań, jak i w sytuacjach nieoczekiwanych wyzwań i problemów także prawnych.

Czytaj dalej

Zakładanie firmy

Jeśli planują Państwo założenie własnej firmy, nasze biuro rachunkowe doradzi, jak postawić pierwsze kroki w biznesie.

Czytaj dalej